Feeds:
Posts
Comments

Posts Tagged ‘tarator’

Tarator


Per 5 veta: 1 lt kos 200 g kastraveca te vegjel pa fara te grire imet ose te renuar. 5 koker hudher mesatare e qeruar dhe e grire shume holle 1 filxhan kafeje vaj ulliri, pak uthull, kripe ..

(more…)

Read Full Post »