Feeds:
Posts
Comments

Posts Tagged ‘sheqerpare’

Sheqerpare

Rrihet gjalpi me sheqer, shtohen vezët pjesë-pjesë duke i rrahur vazhdimisht dhe në fund hidhet mielli i përzier me sodë.
(more…)

Read Full Post »