Feeds:
Posts
Comments

Posts Tagged ‘sardele me djath dhe me kongulleshka’


Nevojiten (për 4 persona):

* 800 g peshk sardele
* 4 lugë djathë parmëzën i renduar
* thërrmija buke
* 3 kungulleshka
* 80 g ullinj të zinj pa fara
* 2 thelpinj hudhër
* majdanoz
* 1 spec i kuq, vaj ulliri, kripë

(more…)

Read Full Post »