Feeds:
Posts
Comments

Posts Tagged ‘mish role’


Përmbajtja për katër persona:

* 4 eskalopë viçi
* 4 feta të holla proshutë
* 150 gr djathë
* 50 gr gjalpë
* 1 filxhan të vogël me krem të freskët
* 2 lugë gjellë vaj
* 2 limonë
* pipër, kripë dhe majdanoz

(more…)

Read Full Post »