Feeds:
Posts
Comments

Posts Tagged ‘makarona me kungull speca te kuq dhe proshut te tymosur’


Përbërësit për 4 veta:

* 400g makarona
* 100g proshutë e tymosur
* ¼ spec të kuq
* 200g kunguj me lëkurë të gjelbër
* 1 thelpi hudhër
* kripë, piper

(more…)

Read Full Post »