Feeds:
Posts
Comments

Posts Tagged ‘lakra’

Byrek me lakra dhe me vezë

 

Përmbajtja për 8-10 persona:

– 1 kg lakra,
– 1 tufë qepë të njoma,
– 2 tufa kopër dhe majdanoz,

(more…)

Read Full Post »