Feeds:
Posts
Comments

Posts Tagged ‘buke’


Për 6 vetë
* 400 g miell
* 2 vezë
* 300 g djathë i bardhë i grirë
* 3 lugë djathë kaçkavall i grirë

(more…)

Read Full Post »

Buke me Rigon


Buke per 4 persona duhet:

4 gota miell (mund te perdorni dhe miell thekre apo ndonje miell dietik)
1 filxhan kafe vaj ulliri
2 luge kafeje sheqer

(more…)

Read Full Post »