Feeds:
Posts
Comments

Posts Tagged ‘buke me rigon’

Buke me Rigon


Buke per 4 persona duhet:

4 gota miell (mund te perdorni dhe miell thekre apo ndonje miell dietik)
1 filxhan kafe vaj ulliri
2 luge kafeje sheqer

(more…)

Advertisements

Read Full Post »