Feeds:
Posts
Comments

Posts Tagged ‘biftek lope me rrush’


Për 4 persona:

* 4 biftekë lope
* 3 kokë qepë
* 300 gr kokrra rrush të zi
* 200 ml verë e bardhë
* 200 ml ujë
* vaj, kripë dhe piper i zi

(more…)

Read Full Post »